Reszelt Edami sajt
ÁTLAGOS FRISSESSÉG 13 NAPIG
967 vásárlónak ez a kedvence
A vásárlók 21 %-a rendszeresen vásárol
Ez a Lengyelországból származó, praktikus reszelt edami sajt tökéletes választás a mindennapi főzéshez. A kényelmes, 500 g-os kiszerelésnek köszönhetően bőségesen jut belőle tésztákra, pizzákra vagy melegszendvicsekre is. A hűtőben tárolva legalább 5 napig garantáltan friss és ízletes marad, így bármikor gyorsan feldobhatod vele a kedvenc családi ételeidet.
Származási ország
Leírás
Reszelt Edami sajt
Termelői információ
A König-Units Kft. magántulajdonban lévő export-import kereskedelmi vállalat, Magyarország kiskereskedelmi ágazatának meghatározó szereplője. A vállalkozás belföldi értékesítése során országos lefedettséget biztosít, beszállítója cukrászatoknak, pékségeknek, vendéglátó egységeknek, multinacionális cégeknek, magyar üzletláncoknak. A König- Units Kft. által forgalmazott termékek között több – Magyarországon már jól ismert és bevezetett – márkanév is megtalálható. Ezek közül is az egyik legfontosabb a HULALA termékcsalád, mely a cég zászlóshajójának is tekinthető. A HULALA márkanév már több mint 20 éve van jelen Magyarországon, ezen belül mind a kiskereskedelmi, mind a végfelhasználói piacon. Az AC Nielsen által mért adatok alapján a növényi habalapok kategóriában a HULALA termékek már évek óta és toronymagasan piacvezető pozícióban vannak. A termékek mögött álló gyártói szakismeretnek, tapasztalatnak és innovációnak köszönhetően a HULALA termékcsalád megoldást jelent bármilyen cukrászati vagy gasztronómiai kihívásra.
Tárolás
Hűtve, 1-8°C között tárolandó.
Forgalmazó
König-Units Kft.
Balmazújváros, Böszörményi út 65.
Termékinformációk
Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.
Minőségét megőrzi
Tápérték: 100g
Összetevők & Allergének
Összetevők
- pasztőrözött tehéntej
- Só
- Speciális élő sajtkultúrák
- oltóenzim
Allergének
- Nyomokban tartalmazhat:
- Tej
























