2 507 vásárlónak ez a kedvence
A vásárlók 24 %-a rendszeresen vásárol
A magyarországi Ezerédes sárgabarack lekvár egy kiváló diabetikus finomság, amely hozzáadott cukor nélkül, növényi alapú eritrittel és xilittel készül az egészségtudatos mindennapokért. Ez a prémium gyümölcslekvár rendkívül gazdag, hiszen 100 gramm termékhez 79 gramm lédús sárgabarackot használtak fel. A praktikus 370 grammos üvegben érkező lekvár tökéletes választás sütéshez, főzéshez vagy akár a reggeli pirítóshoz is.
Származási ország
Leírás
Ezerédes Sárgabarack lekvár eritrittel és xilittel
Az Ezerédes diabetikus sárgabarack lekvár hozzáadott cukor nélkül, növényi alapú, asztali édesítővel készült. 100 g termék 79 g gyümölcs felhasználásával készült. Nyomokban csonthéjat tartalmazhat.

Termékinformáció
Fogyasztásra kész.
Használat
Felbontás utan hűtve tárolandó!
Termelői információ
Cégük folyékony és tablettás édesítőszer, valamint cukormentes szörpgyártásban és forgalmazásban szerzett évtizedes tapasztalatot.
Tárolás
Száraz, hűvös, napsugárzástól védett helyen tartandó.
Forgalmazó
Variocommerce Kft.
1156 Budapest, Szilas Park 14.
Termékinformációk
Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.
Tápérték: 100 g
Összetevők & Allergének
Összetevők
- Gyümölcs velő79 %
- sárgabarackvelő
- Almavelő
- Édesítőszer9.5 %
- Xilit
- Eritrit
- zselésítő anyag
- Pektinek
- Étkezési sav
- Citromsav
























