Navigáció kihagyása

Sanytol Hygiene Folyékony Mosószer 1700 ml

34 mosás145 Ft/mosás
4939Ft

A Sanytol Higiénikus Mosógél, egy spanyol termék, erős hármas hatást kínál egy 34 mosásra elegendő kiszerelésben. Ez a mosógél tisztít, frissít, és hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket és a kellemetlen szagokat a ruhákból, akár 20°C-on is. Fehér és színes ruhákhoz egyaránt alkalmas, friss virágillatot hagy maga után. Ideális fehérneműhöz, babaruhákhoz, ágyneműhöz és törölközőkhöz.

Származási ország

Spanyolország

Leírás

Tudta-e, hogy... A mosógépben a textíliák alacsony hőmérsékleten történő mosása nem szünteti meg teljesen a kellemetlen szagokat, melyek akár mosásról mosásra is megmaradhatnak.

A Sanytol által kifejlesztett higiénikus hatású mosószer már alacsony hőmérsékleten (20°C) is tisztít, illatosít és eltávolítja a szennyeződéseket. Egyedülálló összetételének köszönhetően a mosószer egyformán alkalmas fehér és színes ruhák tisztítására is. Friss virágillatot kölcsönöz a textíliának.

*A termék hármas hatást fejt ki: Tisztít, eltávolítja a foltokat és a szennyeződéseket a szövet mélyebb rétegeiből is és megszünteti a kellemetlen szagokat.


  • Ideális
  • Minden alsóneműhöz (fehérnemű, zokni, trikó, póló, stb.). Babaruhához, gyermekruhához (rugdalózó, partedli, nadrág, stb.). Ágyneműhöz, törölközőhöz, konyharuhához.
  • Mosógél fehér és színes ruhákhoz
  • Már 20°C-on is hatékony
  • Ideális alsóneműk, babaruhák, ágyneműk, törölközők mosásához
  • 34 mosáshoz


Használat

Adagolás gépi mosáshoz 4/5 kg

Fél kupak = 50 ml

Víz keménység: Lágy víz; Közepesen szennyezett: 40 ml; Nagyon szennyezett: 50 ml

Víz keménység: Közepesen kemény víz; Közepesen szennyezett: 50 ml; Nagyon szennyezett: 80 ml

Víz keménység: Kemény víz; Közepesen szennyezett: 80 ml; Nagyon szennyezett: 100 ml

Kézi mosáshoz

1 kupak = 80 ml 5 liter vízhez

Tárolás

Szobahőmérsékleten

Figyelmeztetés

Tapintással érzékelhető figyelmeztető jelkép

kell vinni.P501 - Az anyagot és edényzetét különleges hulladék vagy veszélyes hulladék gyűjtőhelyre Adott esetben a kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása. P305+P351+P338 - SZEMBE KERÜLÉS esetén: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. P302+P352 - HA BŐRRE KERÜL: Lemosás bő szappanos vízzel.vagy orvoshoz.P301+P310 - LENYELÉS ESETÉN: azonnal forduljon TOXIKOLÓGIAI KÖZPONTHOZ P280 - Szemvédő használata kötelező.P102 - Gyermekektől elzárva tartandó.P101 - Orvosi tanácsadás esetén tartsa kéznél a termék edényét vagy címkéjét.

H412 - Ártalmas a vízi élővilágra, hosszan tartó károsodást okoz.H318 - Súlyos szemkárosodást okoz.H315 - Bőrirritáló hatású.

Alcohols, C10-16, ethoxylated

GHS05

Gyártó

Grupo AC Marca S.L.Barcelona,

Avda Carrilet 293-297

L'Hospitalet LI.

8907 ESP

reach@grupoacmarca.com

Forgalmazó

AC Marca Hungary Kft.

2040 Budaörs, Gyár utca 2.

Termékinformációk

Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.

Összetevők & Allergének

Összetevők

  • 15-30 % nem ionos felületaktív anyagok
  • <5% szappan
  • enzimek
  • optikai fehérítõk
  • 3-jód-2propinilbutilkarbamát
  • 3-jódprop-2-in-1 ilbiutilkarbamát
  • illatszerek
  • citronellol
  • linalool