
Mulino Bianco
Mulino Bianco Tarallucci édes keksz
350 gHázhoz szállítás akár 90 percen belül
AI összefoglaló
Minden nap helyi kistermelőktől szerezzük be a legfrissebb zöldségeket és gyümölcsöket, amelyekben megbízhatsz.
- Leírás
- Összetevők
- Hasonló termékek
- Több termék ebből a márkából
- Receptek
Mulino Bianco Tarallucci édes keksz
A Tarallucci kizárólag szabadtartásban tartott tyúkoktól származó friss tojás felhasználásával készül. Egyszerű illatos és könnyű omlós tésztából készült keksz, hogy a lehető legjobban indítsa a napot az autentikus és időtálló dolgok egyedi ízével.
Előnyök
- Nem pálmaolajjal készült
- Nem tartalmaz színezékeket vagy hidrogéznezett zsírokat
- Tartósítószer-mentes
- GMO-mentes
Termelői információ
Az első Mulino Bianco kekszek 1975-ben kerültek a boltok polcaira. Az olasz kekszmárka hamar pozitív fogattatásra lelt a fogyasztók részéről. Elkötelezettségük mindig is az volt, hogy a legjobb termékeket készítsék, figyelembe véve a többség ízlését és igényeit. 40 éven át tartó történelem, hogy a legnépszerűbb pékáruk kerüljenek asztalunkra. Fedezd fel az étrended igényeinek leginkább megfelelő terméket a nap különböző szakaszaiban.

Tárolás
Száraz, hűvös helyen tárolandó.
Forgalmazó
Latinum Zrt.
2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 11.
Termékinformációk
Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.
Összetevők
| Búzaliszt |
| Cukor |
| napraforgóolaj |
| friss tojás |
| Térfogatnövelő szer |
| E500(ii) - Nátrium-hidrogén-karbonát |
| ammónium-hidrgoén-karbonát |
| Mono-kálium-tartarát |
| Friss tej |
| Étkezési só |
| Tejfehérje |
| vanillin aroma |
| Méz |
Tápérték: 100 g
| Energia | 1942 kJ/462 kCal |
| Zsír | 16 g |
| amelyből telített zsírsavak | 1.5 g |
| Szénhidrát | 71 g |
| amelyből cukor | 20 g |
| Fehérje | 7 g |
| Só | 0.68 g |
| Élelmi rost | 3 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Tojás |
| Tej |
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Szójabab |
| Diófélék |
| Mustár |
| Szezámmag |