Milupa

Milupa Frutapura alma-körte 100% gyümölcspüré 4 hó+ 4 x 100 g (400 g)

400 g
 1 749 Ft 4 373 Ft/kg
Származási ország: Franciaország,

Próbáltad már? A Milupa 100% gyümölcspüréit adhatod magában, de babakeksszel, müzlivel vagy tejpéppel is kombinálhatod, hogy még több energiához juttasd kis örökmozgód.

  • Válogatott gyümölcsök
  • Csak természetes módon előforduló cukrok
  • Nem tartalmaz színezéket és tartósítószereket
  •  Glutén- és tejmentes
  • Nem tartalmaz allergén anyagokat
  • C-vitamin forrás

Tudtad?
Gyermeked ízérzékelését a hozzátáplálás során alakítod ki. A Milupa Frutapurákkal könnyedén kipróbálhatjátok a különböző gyümölcsök ízvariációit akár önállóan, akár más ételekhez, pl. tejpépekhez keverve.

Hozzáadott cukrot nem tartalmaz*
*Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.

A márkáról

A Milupánál már több, mint 90 éve a csecsemők körül forog minden. A cég alapítója és gyermekei mindig azon dolgoztak, hogy kiváló minőségű és tápláló terméket nyújtsanak kisbabák számára. Sikereik talán annak köszönhetőek, hogy a Milupára nem egy cégként, hanem saját gyermekükként tekintettek.

A Milupa története Louis Pauly Emillel (1875-1938) és az ő megfigyelésével kezdődött. Feltűnt neki a kekszgyárban, hogy a dolgozók összegyűjtik a nap végén a kekszdarabkákat, hogy otthon tejpépet készítsenek belőle a gyermekeiknek. Itt jött az ötlete, hogy miért ne készíthetnék helyben a bébiételt?

Biztonsági figyelmeztetés

Ha sérült a csomagolás, ne használd fel a terméket! Ez a doboz újrahasznosított papírból készült. Óvd a környezeted Te is, helyezd a dobozt a szelektív hulladékgyűjtőbe!

Tárolás

Sértetlen csomagolásban, szobahőmérsékleten, száraz, hűvös helyen tárolandó. Felbontást követően hűtőszekrényben tárolva 12 órán át fogyasztható.

Forgalmazó

Numil Hungary Kft.
1134 Budapest, Váci út 35.


Termékinformációk

Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.