
Laposa
Laposa Rosé Cooler
250 mlDelivery within 90 minutes
Every day, we source locally for the freshest groceries you can trust.
- Description
- Composition
- Similar products
- More from this brand
- Recipes
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
Laposa Rosé Cooler
Ismerd meg hűsítő újdonságunkat, a Laposa Coolert! Egyedi párosításban találkoznak a Laposa borok karakteres ízei és a Spájz kézműves szörpök frissessége. A Laposa Rosé lendületes, piros bogyós gyümölcsös jegyei és a Spájz málnaszörp friss, vibráló édessége alkotnak egy frissítő, játékos kompozíciót. Friss és trendi, pont olyan, mint te – neked találták ki!
Termékinformáció
Gyermekek elől elzárva tárolandó.
Termelői információ
Családjuk alapvetően tradicionális, helyi szőlőfajtákkal foglalkozik, amelyek a vulkanikus eredetű tanúhegyek legjobb területein teremnek. A borok köré épültek a vendéglátóhelyek, ahol a kóstolók mellett izgalmas ízekkel és programokkal várnak minden Badacsonyba látogatót egész évben. Badacsony központjában, a Hableányban karnyújtásnyira készülnek a borok a látványborászatban, ahol a tartálytérben túra közben mutatjuk be a borkészítés fázisait – a pincében már pezsgőüzem is helyet kapott. A Laposa Birtok teraszán a Badacsony oldalában kóstolás közben a legszebb balatoni panoráma tárul eléd.
Tárolás
Száraz, napfénytől védett, hűvös helyen tartandó. Hőmérséklet 12 C. Felbontás után még 10 napig fogyasztható.
Forgalmazó
Laposa Birtok Kft.
8261 Badacsony,
Bogyay Lajos u. 1.
Termékinformációk
Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.
Composition
Száraz rosébor | 51 % |
szőlő | |
Tartósítószerek és antioxidánsok | |
Kálium-metabinszulfit | |
Ivóvíz | |
szacharóz | |
Málna | |
E290 - Szén-dioxid | |
Borkősav-étkezésisav |
Nutritional values per 100 g
Energy value | 229 kJ/55 kCal |
Fats | 0 g |
including saturated fatty acids | 0 g |
Carbohydrates | 6.3 g |
including sugars | 6.2 g |
Protein | 0.15 g |
Salt | 0.05 g |
Fibre | g |
Allergens
Sulfur dioxide |