Navigáció kihagyása
-15 %
Süssina édesítőszer

Süssina édesítőszer

1 200 db1 Ft/db
929Ft
1099 Ft
-15 % 8. 3. -ig

3 448 vásárlónak ez a kedvence

A vásárlók 19 %-a rendszeresen vásárol

Keresel egy nagyszerű, megbízható alternatívát a mindennapi édesítéshez? A Süssina ciklamát és szaharin alapú édesítőszer kiválóan alkalmas mind a meleg, mind pedig a hideg italok adagonkénti édesítésére. Ez az EU-ból származó, kiváló minőségű termék praktikus, 1 200 db-os mennyiségben érkezik hozzád, így rendkívül sokáig elég lesz otthonra. Tökéletes választás a kedvenc teádhoz vagy kávédhoz.

Származási ország

EU

Leírás

Süssina édesítőszer

Süssina ciklamát és szaharin alapú édesítőszerünket meleg és hideg italok adagonkénti édesítéséhez ajánljuk.

Termelői információ

A Süssina édesítőszerek széles tárházát kínálja vásárlóinak a tablettáktól kezdve, a folyékony, illetve por állagú édesítőszereken át egészen a különleges hengeres, valamint tasakos csomagolású termékekig.

Széles választékuknak és kiváló minőségüknek köszönhetően a Süssina termékek a világ számos piacán jelenlévő, sikeres és ismert márkát képviselnek.

Tárolás

Szobahőmérsékleten, száraz helyen tartandó. 

Forgalmazó

Agrana Zucker GmbH
A-1020 Wien
F.-W.-Raiffeisen-Platz 1
agrana.com


Termékinformációk

Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.

Tápérték: 100 g

Energia
160 kJ38 kCal
Zsír
0 gamelyből telített zsírsavak0 g
Szénhidrát
0 gamelyből cukor0 g
Fehérje
0 g
0 g

Összetevők & Allergének

Összetevők

  • Maltodextrin
  • Nátrium-bikarbonát
  • Nátrium-ciklamát
  • nátrium-szaharinát
  • mono-nátrium-citrát