Szerezz exkluzív előnyöket az első rendelés után!

Kiszállítás akár 90 percen belül

14 nap ingyenes kiszállítás

100%-os elégedettségi garancia

Budapest területe

Szállítás

Kosár

Mi a Kiflinél hiszünk abban, hogy nem kell választanod a kiváló minőség és a jó ár között - nálunk mindkettőt megkaphatod! Ezért alkottuk meg a Lambinit, az új bébiétel márkánkat, amelynél minden falat a legjobb alapanyagokból készül, miközben az árak alacsonyak maradnak.
 

Az első gyümölcsös kanalakhoz


A legapróbb íz-felfedezőknek, akik még csak most kezdik a zamatok megismerését, öt gyümölcspüréből álló, elragadó választékot kínálunk. Mint minden Lambini termékünk, ezek a pürék is Demeter-minősítéssel rendelkeznek, és a gyümölcsös tasakokhoz hasonlóan gluténmentesek, laktózmentesek és adalékanyagoktól mentesek - nincs bennük plusz cukor vagy sűrítőanyag. Csak tiszta, kiváló minőségű gyümölcs minden kanálban. Tökéletes választás az első felfedező pillanatokhoz!

Ahol mások megtorpannak, mi ott lendülünk csak bele igazán, ezért a Lambini nem csak bio címkés, hanem büszkén viseli a Demeter-minősítést is, amely a biodinamikus mezőgazdaság legmagasabb színvonalát képviseli. És hogy megünnepeljük új márkánkat, nagyszerű kedvezményeket kínálunk más bébi termékekre is, hogy határok nélkül kiélvezhesd a bevásárlást a kisbabád számára.