Navigáció kihagyása

Szilva, változó érettségben lédig

kb. 120 g1049 Ft/kg
kb126Ft

10 645 vásárlónak ez a kedvence

A vásárlók 41 %-a rendszeresen vásárol

Kóstold meg ezt a Dél-Afrikából származó, lédig kiszerelésű szilvát, amely változó érettségben érkezik hozzád. Az African Delight és Southern belle fajtájú, nagy méretű gyümölcsök sötétkék héjúak, húsuk pedig kellemesen édes-savas és magvaváló. Kiváló választás friss fogyasztásra, gyümölcssalátákba, házi dzsemekhez vagy süteményekbe. Tárold hűvös helyen, 6-8°C között a tökéletes frissességért.

Származási ország

Dél-Afrika

Leírás

Az African Delight és Southern belle szilva gyümölcse igen nagy, 40-60 gramm tömegű, ellipszis alakú. Héja hamvas, sötétkék, húsa zöldessárga, kemény, édes-savas, magvaváló, jó ízű.

Érdekessége

A közepes méretű, hosszúkás lila gyümölcs fogyasztása igen jótékony, mivel telített zsírokat nem tartalmaz. Ezzel szemben számos vitamint rejt magában. 

Felhasználás

Az elkészítése is változatos lehet, teheted gyümölcssalátába vagy készíthetsz belőle dzsemet így a süteményeket is feldobja. Ha pedig valamilyen igazán édes dologra vágysz akkor aszalt formájában egy-két szem kíváló megoldás.

Tárolás

Száraz, hűvös helyen, 6-8°C között tárolandó.


Termékinformációk

Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.