Navigáció kihagyása

Lenor Öblítő Cherry Blossom 59 mosáshoz, 1239 ml

59 mosás58 Ft/mosás
3399Ft
Mix & Match -35 %

288 vásárlónak ez a kedvence

A vásárlók 20 %-a rendszeresen vásárol

A cseh származású Lenor Cherry Blossom textilöblítő hosszan tartó, megnyugtató cseresznyevirág és zsálya illattal kényezteti a ruháidat. Ez az 1239 ml-es öblítő 59 mosásra elegendő, és még a gyors vagy hideg vizes programok után is csodás frissességet biztosít. A formula gyengéd illóolajokat tartalmaz, miközben teljesen festékanyagmentes. Ráadásul a flakon újrahasznosított műanyagból készült, így igazán környezetbarát választás a mindennapi házimunkához.

Származási ország

Csehország

Leírás

Lenor Öblítő Cherry Blossom 59 mosáshoz, 1239 ml

A Lenor Cherry Blossom & Sage textilöblítő 3x tovább tartó illattal (a Lenor Sensitive illatához képest) gondoskodik egész napon át a pihentető pillanatok élményéről. Illatanyaga egy csipetnyi illóolajat tartalmaz. Élje át a belső megnyugvás érzését. A cseresznyevirág és a rózsavíz kifinomult jegyei a boldogító békesség érzését keltik.

  • 3x tovább tartó illat (a Lenor Sensitive textilöblítőhöz képest)
  • Az illóolajok gyengéd élményével
  • Szánjon egy percet önmagára a Lenor megnyugtató illatával
  • Hosszan tartó frissességet nyújt még a gyors és hideg vizes mosóprogramok után is
  • Újrahasznosított műanyag flakon, a kupak és a borítófólia kivételével
  • 0% festékanyagot tartalmaz

Használat

Öntsön Lenor öblítőt a mosógép öblítőszeradagoló fakkjába!

Tárolás

Szobahőmérsékleten tárolandó.

Biztonsági figyelmeztetés

A folyékony textilöblítők növelhetik a szövetek gyúlékonyságát. Az ajánlottnál több öblítő használata fokozhatja ezt a jelenséget. Ne használja a terméket: - gyermekek pizsamáján vagy olyan textíliákon, amelyek „tűzálló” jelzéssel vannak ellátva, mivel az öblítő használata csökkentheti a tűzállóságot. - bolyhos anyagból készült ruhaneműkön (pl. gyapjú, velúr, zsenília vagy frottír).

Gyártó

PROCTER & GAMBLE INTERNATIONAL OPERATIONS SA

Rakovnik II, Ottova 402

26901 Rakovnik, Csehország

mail@procter-gamble.cz

+36-1-451-1301

Forgalmazó

Procter & Gamble Hungary Kkt.
1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 34.

Termékinformációk

Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.

Összetevők & Allergének

Összetevők

<5% Kationos Felületaktív Anyagok, Illatszerek, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin