822 vásárlónak ez a kedvence
A vásárlók 20 %-a rendszeresen vásárol
Kényeztesd ruháidat a cseh gyártású Lenor Orchid & Vanilla textilöblítővel, amely hosszan tartó, megnyugtató illatot biztosít. Ez a 675 ml-es öblítő 32 mosásra elegendő, és még a gyors vagy hideg vizes programok után is frissen tartja a textíliákat. Formulája természetes illóolajokat tartalmaz, miközben teljesen mentes a színezékektől. Ráadásul a flakonja újrahasznosított műanyagból készült, így a környezetet is kíméli.
Származási ország
Leírás
Lenor Öblítő Orchid & Vanilla 32 mosáshoz, 675 ml
A Lenor Orchid & Vanilla textilöblítő 3x tovább tartó illattal (a Lenor Sensitive illatához képest) gondoskodik egész napon át a pihentető pillanatok élményéről. Illatanyaga egy csipetnyi illóolajat tartalmaz. Hunyja le szemeit, és lazuljon el. A nemes orchidea egzotikus akkordjai mesterien keverednek a vanília ínyenc jegyeivel, egy meleg, megnyugtató illatkaraktert alkotva. Próbálja ki a hozzá illő Lenor parfümgyöngyökkel együtt az ellenállhatatlan puhaság és frissesség érdekében.
.jpg)
- 3x tovább tartó illat (a Lenor Sensitive textilöblítőhöz képest)
- Az illóolajok gyengéd élményével
- Szánjon egy percet önmagára a Lenor megnyugtató illatával
- Hosszan tartó frissességet nyújt még a gyors és hideg vizes mosóprogramok után is
- Újrahasznosított műanyag flakon, a kupak és a borítófólia kivételével
- 0% festékanyagot tartalmaz
Együtt még jobb: Próbálja ki a hozzá illő Lenor parfümgyöngyökkel az ellenállhatatlan puhaság és frissesség érdekében
Használat
Öntsön Lenor öblítőt a mosógép öblítőszeradagoló fakkjába!

Tárolás
Szobahőmérsékleten tárolandó.
Biztonsági figyelmeztetés
A folyékony textilöblítők növelhetik a szövetek gyúlékonyságát. Az ajánlottnál több öblítő használata fokozhatja ezt a jelenséget. Ne használja a terméket: - gyermekek pizsamáján vagy olyan textíliákon, amelyek „tűzálló” jelzéssel vannak ellátva, mivel az öblítő használata csökkentheti a tűzállóságot. - bolyhos anyagból készült ruhaneműkön (pl. gyapjú, velúr, zsenília vagy frottír). Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes -t tartalmaz. Allergiás reakciót válthat ki.
Gyártó
PROCTER & GAMBLE INTERNATIONAL OPERATIONS SA
Rakovnik II, Ottova 402
26901 Rakovnik, Csehország
prgreception.im@pg.com
Forgalmazó
Procter & Gamble Hungary Kkt.
1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 34.
Termékinformációk
Az itt bemutatott termékekre vonatkozó információk csak az előzetes tájékozódást szolgálják, a termék átvételét követően végleges tájékoztatást kapsz az adott termék címkéje alapján.
Összetevők & Allergének
Összetevők
<5% Kationos Felületaktív Anyagok, Illatszerek, Amyl Cinnamal, Amyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Vanillin




































